Email: destek@bilgibayrak.com

Türkiyenin En Büyük Bayrak Flama İmalatcısı

Biz Kimiz

 1996 YILINDAN BU YANA SEKTÖRÜN İÇİNDE BULUNMAKTAYIZ  2010 YILINDAN İTİBAREN “BİLGİ BAYRAK” İSMİ İLE  YENİLİKÇİ LİDER  MÜŞTERİ ODAKLI VE PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İLE  23 YILLIK TECRUBESİNİ SEKTÖR TECRÜBESİ İLE BİRLEŞTİRİP MÜŞTERİLERİNE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMINI İLK TANIŞMADA SİZLERE SUNUYOR.GELİŞİME YÖNELİK YATIRIMLARI VE GÜÇLÜ ALTYAPISIYLA
1 ADET 320 CM DİREK BASKI
1 ADET 200 CM DİREK BASKI
3 ADET 160 CM DİREK VE KAĞIT BASKI (TRANSFER İÇİN)
1 ADET TRANSFER KALENDER
1 ADET 320 CM SİLİNDİR  FİKSE
ÜNİTELERMİZLE KALİTELİ HİZMET VERİYOR.. TÜM TÜRKİYE VE YURTDIŞI SATIŞ VE DAĞITIM ALANI İLE BİRÇOK SEKTÖRE ÇÖZÜM SUNUYOR.

BAYRAK FLAMA  BASKI HİZMETLERİNDE 1. SINIF DÜNYA STANDARTLARINDA  HİZMET VERİYOR.KENDİ BÜNYESİ İÇERİSİNDE İMALAT YAPAN  PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞTA EN ÜST SEVİYEYE ULAŞMIŞ SANAL ALIŞVERİŞ PORTALI OLAN, “BİLGİ BAYRAK” SİSTEMLERİNDE 3D SECURE KORUMASI İLE YENİ NESİL GÜVENLİ E-TİCARET SİTESİ İLE GÜVENLİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEN DOLAYI GURURU DUYMAKTADIR.

 

Tasarım Yardımı

Yaoılacak Olan işlerinizde Hazır şablonlarımıza Tasarım Yardımı Ücretsiz Olarak Yapılır.

100% Para İade Garantisi

 

Online Alışveriş 24/7

7 gün 24 saat alışveriş imlkanı

Devlet Bayrakları

Tüm Dünya Devlet Bayrakları İstenilen ebat Saten kumaş veya Raşel Kumaş üzeri dijital baskı ile üretilmektedir. Bayraklarımız Dünya standartlarına göre ekolojik dengeyi bozmayan sağlığa zararlı olmayan  su bazlı boyalarla basılmaktadır.

Olta Bayrağı
Roll-up

Olta Bayrakları ve Roll-up  Bir Firmanın tanıtımında kullanılan en ucuz ve en kolay bir reklam materyalidir. Olta bayrağı 3 parçadan oluşmaktadır bayrak, direk ve taban için kullanılan duba. Roll-up kendindebn sarma mekanizmalı olarak hazır geldiğinden 1 parçadan oluşmaktadır.

Türk Bayrakları

 Türk Bayraklarımız TSE Standartlarına göre Hazırlanmaktadır. Türk Bayrakları Alpaka , Raşel Kumaş Üzeri 200×300 ebadına kadar fabrikasyon baskılı olarak imal edilmektedir. Türk Bayrakları 300×450 ebadından sonrası  kumaş kumaş üzerine dikim yapılarak (aplikasyon) imal edilmektedir. 300×450 ebadından sonraki bayraklarda  Paraşüt Kumaşta Kullanılmaktadır.

 

WhatsApp chat